Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczewsku

DRUHNY I DRUHOWIE OSP KLUCZEWSKO

Wojewoda Świętokrzyski Pani Agata Wojtyszek po raz kolejny organizuje akcję krwiodawstwa „SpoKREWnieni służbą”. Przygotowana we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach akcja oddawania krwi będzie miała miejsce w dniu 29 marca 2019 roku w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim od godz. 830. Komendant Powiatowy PSP we Włoszczowie bryg. Krzysztof Ciosek zwraca się z prośbą…
Przeczytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawcze 2019

Dnia 23.02.2019 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2018.W zebraniu oprócz naszych Druhen i Druhów byli obecni zaproszeni Goście:– Wójt Gminy Kluczewsko i jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Kluczewsko, Pan Rafał Pałka,– Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP we Włoszczowie Dh Wiktor Krotla, -Komendant Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, bryg. Krzysztof Ciosek,-Radna…
Przeczytaj więcej

1 % podatku dla OSP Kluczewsko

Szanowne druhny, druhowie oraz sympatycy naszej jednostki, zachęcamy do składania deklaracji w rozliczeniu podatkowym o przekazaniu 1% podatku na rzecz OSP Kluczewsko. Zebrane fundusze pozwolą na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa Nas wszystkich. Dziękujemy za wsparcie!

Dzień kobiet!

Męska część OSP Kluczewsko życzy wszystkim druhnom oraz całej żeńskiej społeczności Kluczewska spełnienia marzeń oraz uśmiechu na twarzy każdego dnia!

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zarząd OSP Kluczewsko informuje, że w dniu 23.02.2019 roku o godzinie 18 w remizie OSP Kluczewsko odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczewsku. W razie niewystarczającej liczby członków do uzyskania kworum w pierwszym terminie tj. o godzinie 18:00, zebranie zostanie przeprowadzone w drugim terminie o godzinie 18:15.

100 lat!

Zapraszamy w imieniu organizatorów uroczystości na obchody z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej w Kluczewsku. Zachęcamy wszystkie Druhny i wszystkich Druhów do wzięcia udziału w tej wyjątkowej uroczystości.

Wyjazd kibiców na Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze do Stopnicy

Już w niedzielę nasza męska drużyna wystąpi w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Stopnicy. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego, darmowego wyjazdu do Stopnicy. Miejsce i godzina wyjazdu: 6:30, Plac OSP Kluczewsko. Przejazd będzie odbywał się luksusowym autokarem. Miejsca wystarczy dla wszystkich  Przekażcie informacje znajomym! Zachęcamy wszystkich do kibicowania naszej jednostce!

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

Serdecznie zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kluczewsku!